Вже давно не секрет, що на сьогоднішній день усе більше й більше компаній переводять свій бізнес в Інтернет. Адже Інтернет відкриває перед будь-яким бізнесом нові перспективні шляхи розвитку, дозволяє як розширювати існуючі ринки збуту так і завойовувати нові. І все це відбувається протягом 24 годин на добу, 7 днів на тиждень, цілий рік без перерв на обід, перекурів і виходів на лікарняний. Все це компанія може легко організувати, створивши особистий сайт.
Люди та компанії створюють сайти для різних цілей: щоб продавати товари та послуги, розміщувати й знаходити інформацію, здобувати знання, спілкуватися з іншими користувачами, розважатися тощо.
Компанії сайт згодиться, щоб створити репутацію, знайти нових клієнтів, збільшити продажі. На корпоративному сайті можна розповісти про діяльність компанії та її співробітників, представити асортимент товарів або послуг, провести рекламну кампанію чи відповісти на запитання користувачів.
Приватній особі сайт згодиться, щоб знайти роботу або привабити нових клієнтів. На особистому сайті можна поділитися професійним досвідом, прорекламувати себе чи свій бізнес, продавати товари чи послуги онлайн.
Залежно від цілей створення сайту виділяють декілька типів сайтів:
Це найпростіший сайт, який не містить багато сторінок. Зазвичай їх кількість не перевищує 10. Найчастіше з кожної сторінки відразу можна перейти на будь-яку іншу. Вони призначені для короткого опису фірми, знайомства користувача з послугами та для надання контактної інформації. Прикладом такого сайту є WWT.
За своєю суттю — це теж сайт-візитка. Проте, як можна здогадатися з назви, він містить крім короткої інформації ще каталог всіх послуг, що надаються компанією. Іноді подібний список може бути дуже великим. В такому випадку на сайтах роблять зручну систему навігації з категоріями, фільтрами та групуванням. Такі сайти зазвичай залучають клієнтів набагато ефективніше, ніж сайт-візитка.
На сайтах такого типу надається список продукції, яку користувач може замовити онлайн. Оскільки популярність інтернету в наш час дуже висока, інтернет-магазини набувають все більшого поширення й вже зайняли свою зручну нішу. З інтернет-магазинів дуже легко почати отримувати дохід, проте, слід пам'ятати, що вам знадобиться чимало часу на обробку, доставку замовлень і т.д. New Fashion та GazMeter скористались перевагами продажів через інтернет та суттєво збільшили свій прибуток.
Подібними сайтами ми користуємося щодня, коли хочемо дізнатися щось нове або бути в курсі останніх новин. Як правило, такі сайти є дуже великими й, відповідно, вимагають багато часу на розробку та просування. Зазвичай, це комерційні проекти
Це сайти, на яких зібрані різного роду статті на будь-які теми. Сайт може містити безліч інформаційних статей на всі тематики або ж декілька та розповідати про новинки в світі технологій. Також вони можуть об'єднувати та структурувати в собі інформацію, зібрану з інших ресурсів. Найчастіше інформаційні портали існують за рахунок реклами у вигляді банерів або спонсорів.
Подібні сайти призначені виключно для внутрішнього використання будь-якою фірмою й доступ до них для звичайних користувачів закритий. Вони дуже важливі для структурування даних та використовуються зазвичай дуже великими компаніями, які мають безліч філій в різних містах. Такі сайти містять досить багато інформації й коштують дуже дорого, проте їх зручність в рази окупає ціну.
Ми сподіваємось, Ви точно знаєте, який сайт вам потрібен. Якщо необхідно, наші експерти допоможуть Вам зробити правильний вибір та реалізувати найсміливіші ідеї.